Search Experience Optimization

رمز و راز زیادی در مفهوم آموزش سئو وجود دارد. شاید اولین و ساده ترین ادعا این باشد که سئو یک نسخه کوتاه شده از عبارت “بهینه سازی موتور جستجو” است که به معنای بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو است.

اما هدف اصلی سئو موتورهای جستجو نیست، هدف ما رضایت کاربر است. گوگل توجه ویژه ای به رضایت کاربران از نتایج جستجو دارد و سعی می کند سایت ها را با محتوایی رتبه بندی کند که رضایت کاربران را جلب کند. در نتیجه، در عمل، سئو مخفف عبارت Search Experience Optimization است.

برای موفقیت در سئو باید توجه بیشتری به رضایت کاربران داشته باشیم. رضایت کاربر از محتوای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. ادبیات شما، کیفیت محتوا و اطلاعات ارائه شده، نحوه ارائه و ارائه مطالب، سرعت سایت، نمایش صحیح در دستگاه های تلفن همراه، پاسخ به سوالات کاربران و بسیاری موارد دیگر بر رضایت کاربران تاثیر می گذارد.

برای درک بهتر مفهوم سئو پیشنهاد می کنیم به سئو چیست مراجعه کنید؟

چرا سئو بر موفقیت کسب و کار تاثیر می گذارد؟
در سال های اخیر فرهنگ جستجو در بین مردم سراسر جهان رواج یافته است و البته رشد استفاده از تلفن همراه دسترسی به اطلاعات را بسیار سریعتر و آسانتر از گذشته کرده است. گوگل در حال حاضر روزانه میلیاردها جستجو انجام می دهد که هدف بسیاری از آنها خرید محصولات یا دسترسی به خدمات است.

اگر در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالایی داشته باشید، این کاربران وارد سایت شما می شوند و اطلاعات بیشتری در مورد محصول یا خدمات شما دریافت می کنند. این فرآیند ساده به شما این امکان را می دهد که بیشتر با مردم ارتباط برقرار کنید و شانس خود را برای تبدیل آنها به مشتری افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید